هلدينگ پرشيا با بيش از 5 سال فعاليت مستمر در زمینۀ پوشاک به ‌صورت تخصصی از سال 1395 كار را آغاز نمود و مهم‌ترین رسالت ما بهبود کیفیت سبک زندگی است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست؛ رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگراهداف بلندمدت است.

    کلیه برندهای زیر شاخه لیدل شامل برندهای لوپیلو (Lupilu)، پپرتس (Pepperts)، لیورجی (Livergy)، اسمارا (Esmara) ، کرویت (Crivit) می باشند که هر کدام به شاخه خاصی از پوشاک اختصاص دارند و دامنه گسترده ای از پوشاک و کفش زنانه و مردانه و بچه گانه را پوشش می دهد که شامل تیشرت، شورت ، سوتین ، کاپشن ، بادی نوزادی ، تاپ، شلوار، شلوارک، سویشرت، انواع لباس زیر مردانه و زنانه، کفش، جوراب و … می باشد. به علاوه کلیه محصولات ورزشی حرفه ای خود شامل انواع لباس دوچرخه سواری، دوندگی، یوگا و … را با برند کریویت(Crivit) عرضه می نماید. فروشگاه اینترنتی پرشیا استار مد نیز افتخار دارد دامنه وسیعی از محصولات متنوع، با کیفیت و اقتصادی برند لیدل  را با حفظ اصول این برند موفق آلمانی به شما عزیزان در سراسر کشور ارائه نماید.

    حضور موفق طی سال‌های اخیر در صنعت پوشاک، بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق شکل‌ گرفته سبب شده تا برترین برندها که ازنظر کیفیت و خدمات با استانداردهای جهاني انطباق دارند، با بهترین قیمت در این فروشگاه عرضه گردد.

    از تخفیف‌ها و جدیدترین‌ محصولات ما باخبر شوید:

    0