با ایران کارت

پول رفته به جیب برمی گرده!

ایران کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که تمامی قابلیت های کارت های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه را دارد ولی با این مزیت که درصدی از مبلغ خرید را بابت هر نوع خریدی که انجام می دهید به کارت شما بر می گرداند.
با هر خرید، شما امتیازاتی هم می گیرد که در حساب من قابل مشاهده است.
همچنین مراکز خدمات متنوعی مانند رستوران ها، فروشگاه ها، باشگاه‌ها، مراکز تفریحی و سرگرمی و هتل‌ها و … برای دارندگان ایران کارت با درصد قابل توجهی از برگشت نقدی در نظر گرفته شده است که بر اساس سطح کارت شما متفاوت خواهد بود، که لیست آن ها را از اینجا می توانید ببینید.

ایران کارت را به راحتی و حتی به صورت آنلاین می توانید سفارش دهید.

فروشگاه پرشیا استار مد
مفتخر است تا اولین فروشگاه آنلاین خرید اینترنتی مد و پوشاک باشد که امکان خرید برای مشتریان ایران کارت بانک آینده را در سرتاسر کشور فراهم نموده است .
طبق قرارداد منعقد شده با باشگاه ايران كارت (بانک آینده) همه دارندگان ایران کارت امکان خرید و برخورداری از امتیازات و تخفیف ها مطابق با جدول ذیل را در هنگام خرید از درگاه های بانکی در سایت WWW.PERSIASTARMODE.COM برخوردار خواهند بود.
تجربه خریدی ایمن و راحت و ارسال کالا به سرتاسر کشور پس از ثبت نهایی سفارش و پرداخت از طریق درگاه های بانکی در سریعترین زمان در فروشگاه پرشیا استار مد برای خریداران محترم صورت خواهد پذیرفت .
کلیه درگاه های فروشگاه متصل به باشگاه مشتریان ایران کارت بانک آینده می‌باشد و پس از پرداخت با رمز دوم و cvv2 از طریق کارت بانکی ایران کارت محاسبه امتیازات و تخفیفات مطابق قوانین باشگاه مشتریان ایران کارت خواهد بود.
کلیه فعالیت های سایت فروشگاه پرشیا استار مد مطابق با قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و الزامات سازمان صنعت معدن و تجارت و اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک می‌باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه کسب امتیازات و تخفیف ها به سایت www.Iranian.card.com مراجعه فرمایید.

ایران کارتی عزیز،در آبان ماه می توانید از مجموع این پیشنهادات تا سقف اعلامی استفاده نمایید و بسته به سطح کارت از مزایا بهره مند شوید .